Nejlevnější Povlečení Stádo Koní

Egyptská bavlna je proslulá jako nejkvalitnější na světě. Má dlouhá vlákna, díky nimž je po zpracování velmi měkká a vyznačuje se přitom mimořádnou pevností. Při výrobě Povlečení Stádo Koní prochází ručně sbíraná egyptská bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění zpracováním, jehož výsledkem je tvarová a barevná stálost a atraktivní design.

Povlečení Stádo Koní jemné jako bavlna. Obsahuje totiž stoprocentní bavlněnou tkaninu. Díky tomu dobře hřeje a je velmi příjemný na dotek. Nespornou výhodou je jeho vysoká savost a dobrá izolace tepla. S údržbou je to ovšem horší. Hebkosti lze dosáhnout jen s použitím speciálních změkčovadel a aviváží. Po vyžehlení ovšem zůstane déle hladký než bavlna a jeho hustota vlákna lépe chrání přikrývku i polštář. Nejvhodnější je právě v zimě, kvůli hřejivosti. Pozor na výrobky s nízkou gramáží! Vodítkem je gramáž okolo 125g/m2. Nejste-li si jisté, nechte si ho vyndat ze sáčku a osahejte si ho. Látka musí být na omak hustě tkaná, bez větších tiskových kazů, což platí u všech materiálů.

Do moderních interiérů se hodí jednoduché vzory Povlečení Stádo Koní s geometrickými křivkami, ale i střídmé květinové linie navozující harmonii a čistotu. Starodávný nebo kudrnatý styl si přímo žádá drobné květinové vzory, jaké znaly třeba naše maminky.

Při výběru Povlečení Stádo Koní bychom se měli zaměřit především na přírodní materiály, které oproti těm syntetickým sají pot, nekloužou z povrchu těla i postele, nepřitahují prach, nepouštějí barvu a jsou příjemné při kontaktu s tělem. Před prvním použitím bychom měli povlečení vyndat z obalu a vyprat, čímž se zbavíme zbytkových barviv a chemikálií, které na povlečení zůstaly při výrobě.

Povlečení Stádo Koní dlouho vydrží a na pokožku působí příjemně hřejivě. Hedvábné povlečení je luxusní v závislosti na kvalitě použitého hedvábí. Je jemné a lehké a dlouho nám bude skvěle sloužit. Povlečení vyrobené ze saténu je kapitolou samo pro sebe. Příjemně chladí, je jemné na dotek a také nádherně vypadá. Nevýhodou může být náchylnost k poškození, především snadné zatrhávání vláken. Praktická je nemačkavá forma saténu, která více vydrží a projevuje se také vyšším leskem.